Esenciální potřeby v mém životě

Ze zdravotních důvodů jsem se na začátku roku 2016 začala věnovat esenciálním olejům, které postupně proměňují a harmonizují můj život.

V březnu 2016 jsem se účastnila přednášky Esenciální život, kde jsem se setkala s velmi inspirativním názorem, že je esenciálně důležité chtít pro sebe to nejlepší - a nejen to chtít, ale také si to dopřávat. Dává mi to velký smysl. Jakkoli to v naší společnosti může působit egoisticky, plně souzním s tím, že jsme každý sami pro sebe tou nejdůležetější osobou. Uznejte sami: Jak asi může ostatním pomoci člověk, který se sám necítí dobře, nemá se rád a necítí v životě naplnění a radost? A jak asi společnosti přispěje šťastný a spokojený člověk?

Proto je dobré si uvědomit, že když v životě nemůžeme mít všechno, je potřeba vybrat si to nejlepší.

A já si vybrala oleje od Young Living.

Díky filosofii "Seed to seal" (od seminka k obalu) je možné vysledovat původ a technologii zpracování každého oleje v každé jednotlivé lahvičce. To mi dává příjemný pocit, že vím, co používám - mohu si zjistit, jakým konkrétním způsobem se olej zpracovává a kde, z jaké farmy pochází suroviny a dokonce bych se mohla jet podívat, jak takové zpracování vypadá v realitě.

Moje tělo tyto oleje přijímá s velkou radostí a otevřeností a cítím, že to celkově pomáhá k větší uvolněnosti a spokojenosti.Vnímám, že s nimi do těla přijímám hlubokou moudrost a energii bylin, ze kterých jsou destilovány či lisovány.

Konkrétně mi pomáhají takto:
  • Celková detoxikace
  • Regenerace svalových tkání po náročnější fyzické aktivitě (např. jsem si ošklivě natáhla stehenní sval a doktoři mi trvdili, že budu 2 týdny chodit o berlích a další 2 až 4 týdny budu cítit bolest a budu muset omezovat pohybovou aktivitu - díky oleji panaway (a určitě i díky chlorelle) se mi sval zahojil do 16 dnů a berle jsem odložila po týdnu).
  • Hojení jizev a zlepšení stavu pleti (díky kombinaci tea tree, citronu a levandule).
  • Uvolnění svalové zatuhlosti (panaway, máta)
  • Relaxace, zklidnění mysli
  • Nabuzení organismu k aktivitě - fyzické, myšlenkové nebo spirituální

 

Jak mohu spolu s oleji pomoci Vám?
  • Při harmonizaci čaker (inhalace, aplikace)
  • Při relaxační a uvolňující masáži (unhalace, aplikace)
  • Při konzultaci osobnostního rozvoje (inhalace)

Péče o tělo

Na základě mnohaletých zkušeností s osobnostním rozvojem, spirituální praxí, studiem psychologie osobnosti a psychomotoriky jsem dospěla k názoru, že naše tělo je pro jakýkoli rozvoj a schopnost žít bohatý a šťastný život naprosto klíčové. Bez našeho geniálního těla, bez pozornosti k této pulzující hmotě, se nemůžeme posouvat dál ve vývoji, napojovat se na svá energetická centra, realizovat své sny a užívat si to.

Proto mě čím dál tím více zajímá, jak tělu pomoci, aby se cítilo dobře - abychom se my v něm cítili dobře.

Od podzimu 2015 postupně omezuji a vypouštím ze stravování cukr a lepek. A výsledky jsou znát. Tělo je mnohem silnější a méně unavené.

Zbavit se chuti na sladké, ale nebylo snadné (zpočátku se to zdálo skoro nemožné).

Hodně výrazně mi v tom pomohl kokosový olej a zelené potraviny, tedy  ječmen a chlorella od Green Ways. V minulosti jsem zkoušela i produkty jiných firem, ale moje tělo na ně reagovalo nevolnostmi. Teď se ale cítím svěže a regenerovaně.

A to je hlavní důvod, proč jsem se rozhodla zelené potraviny distribuovat.

Pokud byste měli chuť ječmen nebo chlorellu vyzkoušet nebo pokud by vás k tomu cokoli zajímalo, tak se na mne určitě neváhejte obrátit

 

Zelené potraviny

Objednávka

O očistě těla i ducha jsem napsala článek plný konkrétních tipů. Inspirujte sebe i ostatní ;-).

Oleje

Esenciální oleje

Pro bližší informace o cenách, množství či účincích nebo vhodnosti se mi můžete kdykoli ozvat na email mirka@rozvojtencem.cz.

CHLORELLA

Jednobuněčná řasa chlorella má silně detoxikační vlastnosti.

Obsahuje širokou škálu minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofyl a antioxidanty. Díky fotosyntéze vyrábí unikátní růstový faktor, tzv. chlorellový růstový faktor (CGF), který podporuje regeneraci tkání, především dělení a růst buněk. Posiluje obranyschopnost lidského těla.

MLADÝ JEČMEN

Obsahuje vitamíny ze skupiny B, vitamín C (kyselina askorbová), vitamín E (tokoferol), vitamin K (fytochinon), vitamín H (biotin), cholin, vlákninu, aminokyseliny nebo betakaroten (provitamín A, vzniká z něho v těle vitamín A). Podporuje správně fungování nervového systému.

Z minerálů obsahuje draslíkvápníkměďželezofosfor či hořčík. A chlorofyl, který zlepšuje metabolismus, má protizánětlivý a antiseptický účinek. Působí příznivě na srdce, cévy a tvorbu krve.

Podporuje obranyschopnost organismu, pomáhá udržovat optimální hladinu cukru a cholesterolu a působí jako antioxidant. Více informací.

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz