Vánoce se blíží a já plánuji udělat větší objednávku esenciálních olejů Young Living. Pokud byste chtěli, můžete se přidat. Mám zkušenost, že to jsou skvělé dárky (nejen) na Vánoce, které obdarovaní vždy ocení.

Z čeho lze vybírat:

Vřele doporučuju např.:

 • Vyzkoušet téměř jakýkoli esenciální olej (jednodruhový nebo směs) - ráda vám poradím s výběrem např. na setkání 23.11. v prostoru Artual.
 • Některý z výrobků Thieves (Zloději) - olej, zubní pasta, domácí čistič, mýdlo (zadat v seznamu výrobků slovo "thieves")
 • Bon Voyage Travel Pack - cestovní sada s kosmetikou z řady Thieves - mám ji a jsem s ní maximálně spokojená: https://www.youngliving.com/cs_CZ/products/bon-voyage-travel-pack
 • Složení (nemají na webu): Thieves AromaBright zubní pasta, 60 ml # Thieves bezvodý čistič na ruce, 29,5 ml # Thieves dentální nit # Thieves Fresh Essence Plus ústní voda, 60 ml # Zubní kartáček značky Young Living # Levandulový šampon, 60 ml # Levandulový kondicionér, 60 ml # Cinnamint balzám na rty # Morning Start™ koupelový a sprchový gel, 60 ml # Genesis™ pleťová voda, 60 ml # + A.R.T™ lehký hydratační krém, 10 g
 • Pokud o někom víte, že je velký fanda do esenciálních olejů, a chcete mu jich pořídit víc najednou, tak tady např. sada, kde je 11 nejvíc používaných olejů + difuzér + vzorky olejů a další drobnosti: https://www.youngliving.com/cs_CZ/products/sada-pro-za%C4%8D%C3%A1te%C4%8Dn%C3%ADky-premium-dewdrop

Maloobchodní cenu najdete na webu (pak si předáme osobně v Praze, nebo vám to za poštovné kamkoliv pošlu). Pokud byste si toho chtěli pořídit víc, je možné se k YL zaregistrovat, potom budete mít všude velkoobchodní ceny, a objednáte si to rovnou k sobě domů (registrace je zdarma a ráda poskytnu info, jak na to).

Esenciální potřeby v mém životě

Ze zdravotních důvodů jsem se na začátku roku 2016 začala věnovat esenciálním olejům, které postupně proměňují a harmonizují můj život.

V březnu 2016 jsem se účastnila přednášky Esenciální život, kde jsem se setkala s velmi inspirativním názorem, že je esenciálně důležité chtít pro sebe to nejlepší - a nejen to chtít, ale také si to dopřávat. Dává mi to velký smysl. Jakkoli to v naší společnosti může působit egoisticky, plně souzním s tím, že jsme každý sami pro sebe tou nejdůležetější osobou. Uznejte sami: Jak asi může ostatním pomoci člověk, který se sám necítí dobře, nemá se rád a necítí v životě naplnění a radost? A jak asi společnosti přispěje šťastný a spokojený člověk?

Proto je dobré si uvědomit, že když v životě nemůžeme mít všechno, je potřeba vybrat si to nejlepší.

A já si vybrala oleje od Young Living.

Díky filosofii "Seed to seal" (od seminka k obalu) je možné vysledovat původ a technologii zpracování každého oleje v každé jednotlivé lahvičce. To mi dává příjemný pocit, že vím, co používám - mohu si zjistit, jakým konkrétním způsobem se olej zpracovává a kde, z jaké farmy pochází suroviny a dokonce bych se mohla jet podívat, jak takové zpracování vypadá v realitě.

Moje tělo tyto oleje přijímá s velkou radostí a otevřeností a cítím, že to celkově pomáhá k větší uvolněnosti a spokojenosti.Vnímám, že s nimi do těla přijímám hlubokou moudrost a energii bylin, ze kterých jsou destilovány či lisovány.

Konkrétně mi pomáhají takto:
 • Celková detoxikace
 • Regenerace svalových tkání po náročnější fyzické aktivitě (např. jsem si ošklivě natáhla stehenní sval a doktoři mi trvdili, že budu 2 týdny chodit o berlích a další 2 až 4 týdny budu cítit bolest a budu muset omezovat pohybovou aktivitu - díky oleji panaway (a určitě i díky chlorelle) se mi sval zahojil do 16 dnů a berle jsem odložila po týdnu).
 • Hojení jizev a zlepšení stavu pleti (díky kombinaci tea tree, citronu a levandule).
 • Uvolnění svalové zatuhlosti (panaway, máta)
 • Relaxace, zklidnění mysli
 • Nabuzení organismu k aktivitě - fyzické, myšlenkové nebo spirituální

 

Jak mohu spolu s oleji pomoci Vám?
 • Při harmonizaci čaker (inhalace, aplikace)
 • Při relaxační a uvolňující masáži (unhalace, aplikace)
 • Při konzultaci osobnostního rozvoje (inhalace)

 

Mám zájem o:

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz