Reference

Líbí se mi, že se nejedná o systém choregrafií ale o celkový pohybový rozvoj. Také se mi líbí, že u náročnějších prvků dokážeš objevit/zprostředkovat základní princip. Na akrobacii se mi líbilo, že otevírala víc nové obzory, co je možné dokázat, přestože člověk není expert. U kontaktní improvizace tohle trochu postrádám. Jinak hodiny kontatkní improvizace mám také ráda, protože jsou takové hravé :-)

Magda, účastnice pravidelných lekcí

Reference k tanečnímu soustředění

Odpovědi na otázku "Jak se po soustředění cítíte?":

Bylo krásné dokázat nemožné cviky, unést muže, nádherné poznat a cítit plynutí a s tím spojenou radost a zároveň si uvědomit, jak nadměrná snaha a chtění bolí a způsobuje vyčerpání... (Jana Š.)

Je mi skvěle. Nové poznání ať už spolutanečníků, či vedení samotné Mirky bylo podporující a velmi příjemné. Což vše, směřuje k mé osobní spokojenosti a dojmu, že cesta tance a pohybu je směr, kterým budu rád dál kráčet...velice jsem překvapil sám sebe, jak hladce se mi tančilo venku na veřejných místech. Sice jsem na pozornost zvyklý, ovšem při tanci tedy moc ne :-) Přišlo mi to tak přirozené i díky spolutanečníkům... ještě jednou děkuji... (Pavel H.)

Namožená, ale plná entuziasmu. Poznala jsem, že vůbec nevím, kde se hranice mojí energie nacházejí - když si člověk dělá pauzy a jí :-), vydrží víc, než by myslel.  (Petra R.)

Neprožila jsem obvyklý náraz s domovem, vše moc hezky plynulo. Dodnes, když si vzpomenu, a hlavně v těžkých fyzicky namáhavých činnostech, se ladím na centrum a na to,aby pohyb více vycházel z centra než abych namáhala svaly. (Gábina M.)

Cítím se líp, než kdykoliv za posledních několik měsíců. (Táňa S.)

Kouzelně odpočinutá i když mne bolí svaly, které ani nevím, že mám. (Iveta M.)

 

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz