Můžete si vybrat jakýkoli dárkový poukaz dle výběru, na kteroukoli službu, co poskytuji (individuální i pravidelné a nepravidelné lekce a semináře, fotografování, konzultace osobnostního rozvoje nebo masáže).

 

Skvělé dárky (nejen) na Vánoce jsou 100% přírodní esenciální oleje terapeutické kvality.

Z čeho lze vybírat:

Vřele doporučuju např.:

Maloobchodní cenu najdete na webu (pak si předáme osobně v Praze, nebo vám to za poštovné kamkoliv pošlu). Pokud byste si toho chtěli pořídit víc, je možné se k YL zaregistrovat, potom budete mít všude velkoobchodní ceny, a objednáte si to rovnou k sobě domů (registrace je zdarma a ráda poskytnu info, jak na to).

 

A pokud Vás více zajímá seznamování, pak si můžete stáhnout můj e-book SEDM TIPŮ PRO ÚŽASNÉ SEZNÁMENÍ!

 

Stáhněte si e-book ZDARMA

S Olgou Hladovou tvořím projekt Zážitková angličtina, v rámci kterého jsme pro vás připravily inspirativní e-book JAK SE OTEVŘÍT ANGLIČTINĚ, kde vám představujeme základní principy, které podporují schopnost učit se cizí jazyk.

 

Dárky

Kdybyste chtěli své blízké potěšit dárkem z přírody, tak nabízím možnost objednávky olejíčků nebo zelených potravin:

100% čistě esenciální oleje pro pozvednutí nálady, pozitivní vibrace, ale i na léčení (těla I duše), podporu detoxice a regenerace organismu.

Já jsem si oleji vyléčila natažený stehenní sval o 4 týdny dříve než tvrdili lékaři, používám je k meditaci, léčení, k ošetření kůže a pro detoxikaci.Chlorella a mladý ječmen – zelené podklady, které čistí a posilují organismus – účinně pomáhají při jeho překyselení (po vánočním cukroví se hodí opravdu hodně) a podporují správnou funkci vnitřních orgánů.

Ječmen navíc skvěle funguje jako dezinfekce a dá se z něj s pomoci medu dělat rychlá a mega účinná pleťová maska, která projasní, vypne a vyživí pleť lépe než chemikálie z drogérie!

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz