OBJEDNEJTE si dárkový poukaz, na kteroukoli službu, lekci či seminář v nadcházejícím období.

 

V roce 2018 jsem se začala více věnovat ruční tvorbě, která mne uklidňuje a pročišťuje mou mysl.

Můžete si vybrat některé z výrobků níže a napsat si o ně přes e-mail nebo se domluvit na setkání a osobním výběru buď individuálně nebo na některé prodejní akci, kterou můžete najít v kalendáři akcí.

Můžete si také objednat výrobek na míru.

Čakrové náramky - 190 Kč

Ručně vyřezávané amulety: 290 - 790 Kč

Skvělé dárky (nejen) na Vánoce jsou 100% přírodní esenciální oleje terapeutické kvality. Maloobchodní cenu najdete na webu. V případě většího odběru je možná sleva. Předání je možné v Praze.

100% čistě esenciální oleje pro pozvednutí nálady, pozitivní vibrace, ale i na léčení (těla I duše), podporu detoxice a regenerace organismu.

 

Esenciální oleje

Stáhněte si e-book ZDARMA

S Olgou Hladovou jsme v rámci projektu Zážitková angličtina připravily inspirativní e-book JAK SE OTEVŘÍT ANGLIČTINĚ, kde vám představujeme základní principy, které podporují schopnost učit se cizí jazyk.

 

Pokud Vás amulety nebo náramky zaujmou a nechcete si vybírat přes internet, napište mi a vymyslíme, kdy se potkat a výrobky si prohlédnout osobně.


Chlorella a mladý ječmen – zelené podklady, které čistí a posilují organismus – účinně pomáhají při jeho překyselení (po vánočním cukroví se hodí opravdu hodně) a podporují správnou funkci vnitřních orgánů.

Ječmen navíc skvěle funguje jako dezinfekce a dá se z něj s pomoci medu dělat rychlá a mega účinná pleťová maska, která projasní, vypne a vyživí pleť lépe než chemikálie z drogérie!

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1795920023/0800

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz