Elements - projekt, který potěší duši

Dvě ženy, jedna projekce, jedno vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje.

Podmanivý živý zpěv a hudba propojené s autentickým tancem živlů v harmonizujícím a meditativním představení.

Představení působí na divákovy smysly velmi jemně a vyladěně - stačí se pohodlně usadit a nechat se nést na vlně přírodních elementů, která Vás od kolébavého elementu vody přenese vzduchem do energického, transovního ohně, pak se ukotví pevně v zemi a nakonec doladí celý dojem v prostoru - elementem akáša. Mnohotvárnost elementů odkazuje na ženskou přirozenost, proměnlivost a způsob ženské tvorby. Je to sluchově a vizuálně zajímavá cesta, která zcitliví Vaše vnímání, příjemně Vás naladí na jemnou jinovou energii a vykouzlí úsměv na tváři..

Termíny v roce 2016:

  • 10/12/2016 Elements na Andělské konferenci v Liberci
  • 22/05/2016 ELEMENTS - Výstava Ezotera
  • 07/04/2016 ukázka ELEMENTS - Studio Artual

Termíny v roce 2015:

Karolina Beyond - zpěv
Mirka Papajiková - tanec, projekce
Petr Piňos - hudba

Mirka v Elements

 

Jsem tanečnice tělem i duší.   Vím, že tanec mému tělu sluší, že mému tělu prospívá,             že radost z toho zažívá.

Živly v mém těle mají sílu.  Oheň! Voda! Země! Vzduch!    Dávají mi znovu víru.                     Díky nim jsem dobrodruh!

Díky nim teď cítím sebe.       Dokážu se napojit...                 Vnímám jak zem, tak i nebe.        Chci to tančit - chci to žít.

 

V projektu Elements mám své místo hlavně v tanci, ale bavilo mě i vybírat a upravovat fotky a tvořit z nich obrazovou projekci, která naše představení provází a doplňuje. Většinou se ještě starám o produkci a tvorbu letáků.

Téma živlů je mi hodně blízké a věnuji se mu intenzivně od roku 2011, kdy vznikl první koncept sebezkušenostního semináře na toto téma. Zažívat živly přes tělo a pohyb je pro mě nejpřirozenější způsob komunikace s přírodou a se sebou samotnou. Vnímám, že intenzitě napojení na přirozený proud energie skrze jednotlivé živly se jentak něco nevyrovná. Je to zdroj nekonečné inspirace. Mám radost, že mohu živly tančit v tak krásném a jemném představení jako je právě Elements.

Fotogalerie: Elements

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Související aktivity:

Taneční lekce "Elemets fusion - ve víru živlů"

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz