Elements - projekt, který potěší duši

Dvě ženy, jedna projekce, jedno vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje.

Podmanivý živý zpěv a hudba propojené s autentickým tancem živlů v harmonizujícím a meditativním představení.

Představení působí na divákovy smysly velmi jemně a vyladěně - stačí se pohodlně usadit a nechat se nést na vlně přírodních elementů, která Vás od kolébavého elementu vody přenese vzduchem do energického, transovního ohně, pak se ukotví pevně v zemi a nakonec doladí celý dojem v prostoru - elementem akáša. Mnohotvárnost elementů odkazuje na ženskou přirozenost, proměnlivost a způsob ženské tvorby. Je to sluchově a vizuálně zajímavá cesta, která zcitliví Vaše vnímání, příjemně Vás naladí na jemnou jinovou energii a vykouzlí úsměv na tváři..

Karolina Beyond - zpěv
Mirka Papajiková - tanec, projekce
Petr Piňos - hudba

Délka celého představení 40 minut. Je možné připravit ukázky v délce 3-30 minut.

Po představení je možné navázat pohybově-hlasovým seminářem na téma živly v délce 30-90 minut.

 

 

MIRKA PAPAJIKOVÁ:

V projektu Elements mám své místo hlavně v tanci, ale bavilo mě i vybírat a upravovat fotky a tvořit z nich obrazovou projekci, která naše představení provází a doplňuje. Většinou se ještě starám o produkci a tvorbu letáků.

Téma živlů je mi hodně blízké a věnuji se mu intenzivně od roku 2011, kdy vznikl první koncept sebezkušenostního semináře na toto téma. Zažívat živly přes tělo a pohyb je pro mě nejpřirozenější způsob komunikace s přírodou a se sebou samotnou. Vnímám, že intenzitě napojení na přirozený proud energie skrze jednotlivé živly se jentak něco nevyrovná. Je to zdroj nekonečné inspirace. Mám radost, že mohu živly tančit v tak krásném a jemném představení jako je právě Elements.

 

KAROLINA BEYOND

Do Elements přinesla hudební koncept a inspiraci. Celý projekt oživuje svým krásným hlasem.

Fotogalerie: Elements