Zelené potraviny

Na základě mnohaletých zkušeností s osobnostním rozvojem, spirituální praxí, studiem psychologie osobnosti a psychomotoriky jsem dospěla k názoru, že naše tělo je pro jakýkoli rozvoj a schopnost žít bohatý a šťastný život naprosto klíčové. Bez našeho geniálního těla, bez pozornosti k této pulzující hmotě, se nemůžeme posouvat dál ve vývoji, napojovat se na svá energetická centra, realizovat své sny a užívat si to.

Proto mě čím dál tím více zajímá, jak tělu pomoci, aby se cítilo dobře - abychom se my v něm cítili dobře.

Od podzimu 2015 postupně omezuji a vypouštím ze stravování cukr a lepek. A výsledky jsou znát. Tělo je mnohem silnější a méně unavené.

Zbavit se chuti na sladké, ale nebylo snadné (zpočátku se to zdálo skoro nemožné).

Hodně výrazně mi v tom pomohl kokosový olej a zelené potraviny, tedy ječmen a chlorella od Green Ways. V minulosti jsem zkoušela i produkty jiných firem, ale moje tělo na ně reagovalo nevolnostmi. Teď se ale cítím svěže a regenerovaně.

A to je hlavní důvod, proč jsem se rozhodla zelené potraviny distribuovat.

Pokud byste měli chuť ječmen nebo chlorellu vyzkoušet nebo pokud by vás k tomu cokoli zajímalo, tak se na mne určitě neváhejte obrátit

 

MLADÝ JEČMEN

Obsahuje vitamíny ze skupiny B, vitamín C (kyselina askorbová), vitamín E (tokoferol), vitamin K (fytochinon), vitamín H (biotin), cholin, vlákninu, aminokyseliny nebo betakaroten (provitamín A, vzniká z něho v těle vitamín A). Podporuje správně fungování nervového systému.

Z minerálů obsahuje draslíkvápníkměďželezofosfor či hořčík. A chlorofyl, který zlepšuje metabolismus, má protizánětlivý a antiseptický účinek. Působí příznivě na srdce, cévy a tvorbu krve.

Podporuje obranyschopnost organismu, pomáhá udržovat optimální hladinu cukru a cholesterolu a působí jako antioxidant. Více informací.

CHLORELLA

Jednobuněčná řasa chlorella má silně detoxikační vlastnosti.

Obsahuje širokou škálu minerálů, vitamínů, aminokyselin, chlorofyl a antioxidanty. Díky fotosyntéze vyrábí unikátní růstový faktor, tzv. chlorellový růstový faktor (CGF), který podporuje regeneraci tkání, především dělení a růst buněk. Posiluje obranyschopnost lidského těla.