Akrobacie pro každého

08.06.2016 19:00

Kdy: 8.6.2016

Kde: Riegrovy sady, sraz u pavilonu Mlíkárna (poblíž kurtů a restaurace Park Café)

Párová/skupinová akrobacie využívá prvků taneční a jógové techniky v zábavné a trochu silovější formě.

Se mnou se můžete už po první hodině naučit základní prvky (letadlo, lístek apod.) i pokud jste úplní začátečníci. Pokročilejším mohu pomoci vypilovat jejich techniku tak, aby se mohli posouvat do složitějších pozic a užít si ještě více adrenalinu a zábavy.

Budeme mimo jiné pracovat s těmito prvky:

  • posílení a příprava těla pro kontaktní a akrobatické prvky - zvířátka (pokud ještě nevíte o co se jedná, tak Vás můžu ujistit, že si tyto komplexní techniky v hravé formě zamilujete ;-)
  • práce s váhou a rovnováhou - akrobalance (malá prověrka vnitřního stabilizačního systému, kde se naučíme tipy pro podporu správného držení těla)
  • koordinace těla v prostoru
  • integrace těla (naučíme se tělo propojit skrze centrum, což nám pomůže posouvat naše akro dovednosti do vyššího levelu)
  • taneční akrobacie (pár rotací a švihů pro rozproudění energie)
  • efektní zvedačky a přemísťování partnera v prostoru, aneb Jak se rozhodně zvyditelnit na tanečním parketu ;-)

Konkrétní náplň kurzu se bude odvíjet od účastníků, kteří se sejdou (podle úrovně zkušeností, dispozic, množství energie apod.)

Létání je nečekaně skvělý zážitek...je to výzva (neustálé překonávání sebe sama) a hlavně zábava..

I když se podle názvu nebo popisu může zdát, že se hodně věcí podniká ve dvojicích, tak se nemusíte bát přijít samostatně. Naopak! Za prvé - je to skvělá příležitost pro seznámení :-) a za druhé stejně většinou pracujeme ve skupinkách 3-5 lidí podle náročnosti prvků. Při lichém počtu účastníků ráda pro párové aktivity "propůjčím" i svoji maličkost. :-)

Tento termín kurzu je připraven zdarma v rámci týdne sdílení. Užijte si jej a nezapomeňte, že sami můžete během celého roku sdílet cokoliv na Hearth.net

PS: Vemte si karimatku nebo něco, na co byste si mohli případně lehnout.

 

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1795920023/0800

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz