Bylinkové dny - Uherský Ostroh

07.05.2017 15:30

Přispěji svou účastí k velmi zajímavému spirituálnímu festivalu Bylinkové dny, který velmi doporučuji Vaší pozornosti.

 

Moje programy budou v tyto termíny:

Jak být šťastný ve svém těle aneb transformační potenciál bolesti a nemoci.
v neděli 7.5. 2017 v 15:30 - 17:00 hod.
Co nám nemoc říká a kam nás vede? Jaké jsou možné cesty, jak porozumět symbolice nemoci?
Na přednášce se dozvíte a zažijete, jak funguje propojení těla a mysli a jak toto propojení ovlivňuje kvalitu života. Zjistíte, jak se dá rozvíjet vědomí v těle a k čemu je to vlastně dobré.
Povíme si také, jak je možné pracovat s nemocí  jako s informací.
A naučíte se způsoby, jak pozitivně a účinně ovlivňovat svoje prožívání skrze tělo.


Pohybem k sobě
seminář celodenní
v pondělí 8. 5. 2017 v 8:30 - 17:00 hod

Na semináři se dozvíte, jak se díky pohybu dostat do kontaktu sam(a) se sebou. Jak se dostat do svého středu a vnímat informace a podněty, které nám tělo neustále dává. Jak podpořit láskyplnou pozornost ke svému tělu.

Budeme pracovat s těmito technikami:

  • Pohybové meditace - zažijete si jemné techniky ladění se na tělo a jeho vnitřní procesy.
  • Relaxace - zjistíme, jak se efektivně díky naladění na tělo uvolnit a zregenerovat
  • Zvědomující pohybová cvičení - naučíme se techniky pro rozvoj vědomé pozornosti, uvědomění si vztahů a procesů v těle, lepší pochopení a využití možností těla. Budeme pracovat jednotlivě i ve dvojicích. Budeme rozvíjet povědomí o svém těle a možná i jemně rozšiřovat anatomické znalosti.
  • Intuitivní pohyb - Jak a kudy přijímáme inspiraci? Kde vzniká intuice a jak s ní můžeme pracovat v pohybu? Zjistíme, jak se intuitivním pohybem dostat k hlubokým niterným tématům, ke svému zdroji a vnitřní moudrosti.
  • Regenerace - vyzkoušíme si pečující techniky rozvíjející schopnost regerace svalů i podporující uvolnění mentálního napětí.

Seminář bude vycházet ze zájmu a zkušeností účastníků. Bude prostor pro individuální dotazy.

Doporučuji pohodlné oblečení umožňující pohyb a zápisník na případné poznámky.

 

O lektorce:

Mirka Papajiková

Smyslem mého života je tanec a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji. Tanec i kreativitu rozvíjím na lekcích a seminářích českých i zahraničních lektorů. Vzdělávám se v oblasti andragogiky, psychologie, osobnostního rozvoje, psychoterapie a psychomotoriky. Rozvíjím svou spirituální praxi pravidelnými meditacemi, vizualizacemi a dalšími technikami, které podporují rozšířené vnímání skutečnosti.

Fascinuje mne propojení těla a mysli.

Od února 2012 učím taneční improvizaci, která s tímto propojením pracuje, vedu sebezkušenostní  semináře, přednáším a pořádám workshopy pro veřejnost (psychologické a osobnostně rozvojové konference, festivaly zdraví, esoteriky apod.).

Poskytuji poradenství a konzultace pro osobnostní rozvoj. Od roku 2013 provádím školení měkkých dovedností.

Od roku 2015 působím jako lektorka a spolu s Martinem Zákostelským jako průvodkyně sebezkušenostními semináři v rámci projektu zážitková seznamka, který lidem pomáhá zvědomit si nejen svoje chování a potřeby, ale i celý proces seznámení, a může tak přispět k nalezení partnera pro život.

Od roku 2016 rozvíjím projekt Angličtina v pohybu, který skrze vědomý pohyb a aktivaci smyslového vnímání podporuje přirozené rozmluvení se v angličtině.

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1795920023/0800

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz