Ideální žena

08.05.2019 21:29

Ideální žena...
Je: štíhlá ale ne vychrtlá, spirituální ale ne ulítlá, nad věcí za všech okolností příjemně naladěná, sebevědomá ale ne namyšlená, inteligentní ale ne nudná intelektuálka, voňavá, trendy, smyslná ale ne děvka, vtipná, vkusná, uvolněná ale ne vypatlaná, cvičí jógu, skvěle vaří a zvládá se vzdělávat, cestovat, tvořit, zpívat, tancovat, dávat rozhovory a vystupovat na VIP akcích a má úplně dokonalýho chlapa, prsa, bydlení, práci snů a aspoň 1000 folowerů na Instagramu, YouTube nebo aspoň fejsbuku

Rozhodně není: bordelářka, fiflena, ale ani strašidlo do máku, náladová, hádavá a hysterická (no, to vůbec!), nepotí se a když už tak jen tak, aby to bylo sexy a rozhodně přitom nesmrdí!

To vše jsme daly dohromady se ženami, co přišly na první setkání z cyklu Ženskost (probíhal v březnu a dubnu 2019).

Jak se s touhle podivnou formou, kterou nám časopisy, média a sociální sítě cpou, vyrovnáváte vy?

My jsme dospěly k názoru, že je dobré se potkávat s reálnými ženami, slyšet jejich reálné příběhy bez instagramových filtrů a zavnímat větší komplexnost.
Ano, některým z nás se daří v nějaké oblasti, některé máme hezkou postavu, práci, rodinu, některým z nás se daří v práci a některé jsme zdravé... žádná z nás ale dlouhodobě nemá dokonalé úplně všechno - nejde směřovat pozornost do všech oblastí naráz a ani to není potřeba.

To neznamená, že jedinou cestou je rezignovat. Ale než se uhnat v tom běhu za dokonalostí, je lepší investovat část energie i do toho přijmout některé věci tak, jak jsou. Třeba i to, že se některé části měsíce naštvu snáze než jindy, že mám občas hrozný vlasy a pleť, že trávím prací až příliš mnoho času, že pořád ještě neumím stoj na rukou...atd.

S láskou, Mirka

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Ideální žena

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1795920023/0800

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz