Kreativní bazárek

29.10.2017 10:00

Spoustu věcí, které doma máme, vlastně ani nepoužíváme (důvodů je nespočet...) a přitom ty věci stály dost peněz a nebo jsou pořád ještě v dobrém stavu.
Vyhodit je by byla nejen škoda, ale i zbytečné plýtvání.


A proto je tu HROMADNÝ PRODEJNÍ A DAROVACÍ BAZÁREK v prostoru Atual na Letné PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ OBČERSTVIT SVOU DOMÁCNOST nebo SVŮJ ŠATNÍK.

Část věcí bude na prodej (velký sál) a část volně k rozebrání (malý sál).
Doprovodný program bude upřesněn (těšit se můžete třeba na domácí občerstvení ;-)).

Každý, kdo bude mít věci na prodej přispěje na nájem prostor v doporučené výši 200 Kč nebo 20% z celkově prodané částky.
Každý, kdo si přijde něco koupit a vybrat z věcí k rozebrání přispěje v doporučené výši 70 Kč.
Platí se u odchodu podle spokojenosti.

Bazárek bude pro veřejnost otevřen v čase 10-16h.

Přinést můžete OBLEČENÍ, BOTY, KNÍŽKY, KABELKY, ŠPERKY, PŘÍSTROJE, DOPLŇKY...
Všechno by mělo být čisté a pokud možno nepoškozené a funkční (v případě přístrojů).

Nosit můžete od 8:00 do 15:00.

Věci, které se neprodají ani nerozeberou nebo nezrecyklují, poputují na charitu, vybrané kousky do Bohnické divadelní společnosti a do dětského domova.

Kromě dalších (pro)dávajících se bude hodit každá ruka i noha k organizační pomoci - s prodejem, vybírání příspěvku na nájem prostor a občerstvení, s tříděním věcí, přípravou i následným balením atp.
Přihlašujte se nám prosím - odměnou vám budou hezké fotky, možnost dřívějšího výběru oblečení a dobrý pocit z podpory dobré věci).
Budeme také velmi rádi, když se nám přihlásí kdokoli, kdo má pocit, že by do takové akce mohl přispět svým uměním (stylistky, odborníci na recyklaci a slow fashion apod.)

Dejte taky prosím vědět, kdo byste plánoval jet autem a mohl byste případně svézt ještě nějakého/nějakou prodávající - v tramvaji se to všechno převáží přecijen hůř.

Zprávy, přihlášky prodejců (maximálně 15) a pomocníků (minimálně 4) a dotazy prosím směřujte na email mirka.papajikova@seznam.cz

K darování

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz