Pohanská seznamka na Děvíně

14.06.2018 17:25

Zveme vás na unikátní setkání žen a mužů v pražské přírodní rezervaci Děvín.

Na dvou zdejších vrcholech se konaly seznamovací obřady už u starých Slovanů. Také se tu prý odehrála Dívčí válka. Alespoň tak píše kronikář Kosmas, fascinovaný zdejšími rozpustilými pohanskými rituály mezi ženami a muži, ke kterým je návrší Děvín obzvláště vhodné svojí radostnou energií.

My si přijdeme na Děvín užít hezké přírodní prostředí s neobvyklým výhledem na Prahu, seznamování bude "vedlejším efektem". Jsou proto vítání i zájemci, kteří jen chtějí blíže poznat toto posvátné místo a vědomě si užít proudění energií mezi ženami a muži.

Na Děvínskou skálu se vypravíme zde dvou různých stran – ženy přivede z jihu Mirka Papajíková, muže ze severu Honza Kroča. Teprve na Děvíně se obě skupiny potkají a jemně propojí.

Také si přiblížíme zdejší mystické legendy a pověsti a nahlédneme do přítomných energií pomocí tarotových karet. Poté bude oficiální část akce ukončena a může dále pokračovat neformálně, třeba párovými meditacemi na okolních silových bodech, které vám představíme a vysvětlíme, jak fungují.

Věk účastníků není limitován, ale měli by zvládnout zhruba dvacetiminutové stoupání vzhůru na kopec.
Budeme se snažit o vyrovnaný počet žen a mužů. Proto je nutná rezervace místa přes přihlášku https://goo.gl/forms/zhWW1fR1uyN4ezK43, na základě které vám pošleme přesné informace o místě srazu.

Můžete se těšit na:
- magické prostředí posvátného pražského vrchu Děvín
- meditační přírodní místa pro muže i ženy
- jeden z nejsilnějších pražských menhirů
- nové lidi se zájmem o přírodu, energie a přírodní obřady
- nová přátelství a možná i partnerství

Doporučený příspěvek je 500 Kč, studenti polovic.
Akce se koná za každého počasí.

Termín 17.5. od 17:25

O lektorech:
Mgr. Mirka Papajíková je tanečnice, lektorka a průvodkyně sebezkušenostními semináři. Fascinuje ji propojení těla a mysli, a proto fyzickou zkušenost ráda zapojuje i do seznamování. V oblasti seznamování se profesionálně pohybuje od roku 2015.

Mgr. Jan Kroča je průvodce po krajině, léčivých místech a posvátné architektuře. Vychází z hermetismu, hlavně z geomancie, alchymie a tarotu. Intenzivně se věnuje obnově šamanských i přechodových rituálů našich předků z keltské a slovanské tradice.

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1849057/3500

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 mirka@rozvojtancem.cz