Ze serveru Naučme se:

Velice sympatická a milá slečna, která ví, o čem mluví a má veliké zkušenosti v tomto oboru. Kurz vedla ve velice přátelském, ale také i v profesionálním duchu, což velmi oceňuji. Petra.

Mirka byla skvělá, vše krásně popsala a vysvětlila, pomáhala a dohlížela u všech, aby jsme cviky dělali správně a bezpečně. Justýna Kadlecová.

Mirka je profesionálka se kterou bude jistě jakýkoli kurz zábava. Milý a vstřícný přístup je jen přidanou hodnotou celé lekce. Lukáš Vašíček.

Mirka je svěží, vtipná, milá a zasvěcená. Rozumí tomu co dělá a umí to v souvislostech předat. Věnovala se nám, dotazům, korigovala naše pohyby, zajímavě propojovala energetická centra, barvy, pohyb a vůně. Martina Zelená.

Příjemná a citlivá lektorka, bylo znát, že má hodně zkušeností. Markéta Kůtková.

Mirka je skvělá lektorka. Umí předávat nadšení pro věc, které z ní přímo prýští. V lektorované oblasti má přehled. Je ochotná, všechno ráda vysvětlí, případně ukáže, opraví, pomůže. Honza Kačer.

Mirka je uzasna lektorka, se kterou je kazdy kurz zazitkem :) az uz je to tanec, akrojoga, kresba ci jiny druh seberozvojove aktivity. Podporujicim a citlivym vedenim dokaze vytvorit uvolnenou atmosferu a bezpecny prostor pro tvorbu a kreativitu. Kateřina Kománková

Moc příjemná energická bytost, která si na nic nehraje a tím přenáší pocit uvolnění i na celou skupinku. Jana Adámková.

Reference

Líbí se mi, že se nejedná o systém choregrafií ale o celkový pohybový rozvoj. Také se mi líbí, že u náročnějších prvků dokážeš objevit/zprostředkovat základní princip. Na akrobacii se mi líbilo, že otevírala víc nové obzory, co je možné dokázat, přestože člověk není expert.

Magda, účastnice pravidelných lekcí

 

Hodina chakra dance pro mě byla úžasně inspirativní a přínosná. Jak z hlediska možností vyjádření tancem, tak i sebepoznání. Díky ta Mirčino intuitivní a milé vedení.

Marcela Rešlová, lektorka jógy a účastnice lekce Chakra dance

 

Připadala jsem si po semináři taková vnímavější a soustředěnější, v sobotu jsme se byli koupat v rybníce, a i když si vodu i normálně užívám, tentokrát to bylo ještě lepší :-) Chvílemi takové "mazlení s vodou", chvílemi více meditativní, vnímat vodu celým tělem a vnímat i ty ostatní živly, šumění větru, různé odlesky a žár sluníčka, krásu odrazů Země ve vodní hladině...téměř bez rušivých myšlenek, které mi jinak víří hlavou skoro pořád :-) A druhá věc, co mnou dost rezonovala a ještě rezonuje, bylo to, jak jsi mluvila o té dokonalosti ve smyslu kompletnosti...normálně jsem na to trochu alergická, ale ten způsob, jak jsi to řekla Ty, mi nějak zapadl do toho, co jsem asi nějak potřebovala slyšet, že jsem v pořádku, tak jak jsem, i když se zároveň můžu i měnit, lépe se poznávat atd. Děkuji.

Hana, účastnice živlového semináře

Vymazlený víkend

Po zkušenostech z jiné akce jsem ti chtěl říct, že ty vymazlené víkendy děláš super... že mi tam tyhle negativní pocity nikdy nenastaly, i když je to podobný princip. Děláš tam velmi příjemnou klidnou a bezpečnou atmosféru. A teď jsem zjistil, jaké to je, když se nevytvoří. Takže skláním poklonu a zároven přeju, ať pokračuješ s tím, co děláš. Neb je to funkční a je to dobré a není to samozřejmost. Díky!

Michal, absolvent kurzů

Reference k tanečnímu soustředění

Odpovědi na otázku "Jak se po soustředění cítíte?":

Bylo krásné dokázat nemožné cviky, unést muže, nádherné poznat a cítit plynutí a s tím spojenou radost a zároveň si uvědomit, jak nadměrná snaha a chtění bolí a způsobuje vyčerpání... (Jana Š.)

Je mi skvěle. Nové poznání ať už spolutanečníků, či vedení samotné Mirky bylo podporující a velmi příjemné. Což vše, směřuje k mé osobní spokojenosti a dojmu, že cesta tance a pohybu je směr, kterým budu rád dál kráčet...velice jsem překvapil sám sebe, jak hladce se mi tančilo venku na veřejných místech. Sice jsem na pozornost zvyklý, ovšem při tanci tedy moc ne :-) Přišlo mi to tak přirozené i díky spolutanečníkům... ještě jednou děkuji... (Pavel H.)

Namožená, ale plná entuziasmu. Poznala jsem, že vůbec nevím, kde se hranice mojí energie nacházejí - když si člověk dělá pauzy a jí :-), vydrží víc, než by myslel.  (Petra R.)

Neprožila jsem obvyklý náraz s domovem, vše moc hezky plynulo. Dodnes, když si vzpomenu, a hlavně v těžkých fyzicky namáhavých činnostech, se ladím na centrum a na to,aby pohyb více vycházel z centra než abych namáhala svaly. (Gábina M.)

Cítím se líp, než kdykoliv za posledních několik měsíců. (Táňa S.)

Kouzelně odpočinutá i když mne bolí svaly, které ani nevím, že mám. (Iveta M.)

 

Inspirace

15.03.2015 14:56
TANEC PRO NETANEČNÍKY Název kurzu mě zaujal. Rozhoduji se v několika vteřinách, přihlásím se. Na první hodině se cítím trapně, kolem mě se všichni vlní a já jen těžko vymýšlím nějaký taneční pohyb. Přemýšlím, o čem tento kurz je, co nás má naučit. Stydím se zeptat lektorky, a tak se dál pokouším...
14.03.2015 17:00
Vycházím. Mrholí. Cítím pachy z okolích restaurací zesílené tím, že mám hlad. Začínáme napojováním se na zem, skrze centrum propojujeme zem s nebem. Zem se sebou samými. Nasáváme energii. Rosteme jako stromy. Hladíme si klin a zapouštíme kořeny. Energie jde ze země do nás. Jsme pevně spojeni s...

KONZULTACE OSOBNÍHO ROZVOJE:

Velice se mi líbilo, že sezení bylo dvě hodiny (přijde mi to akorát i hodina a půl je málo). Také se mi líbil váš přístup, někdy trošku drsný ale jen v dobrém smyslu a s produktivními výsledky. Líbilo se mi, že jsme se zaměřili jen na oblast, kterou teď řeším a neprobírali podrobně i ostatní sféry (například rodinu apod.).

Dále mi přišla super cvičení a "domácí úkoly".
 
Celé sezení bylo super v tom, že nápad tam byl, jenom jsem potřebovala postrčit - něco na způsob sociální kontroly. :-) Celkově mě sezení velice motivačně nabilo.
 
Markéta, začínající podnikatelka

Reference k FOCENÍ:

Potřebovala jsem vyfotit na svůj nový web. Komunikace s Mirkou byla od začátku velmi příjemná a svižná - rychle pochopila, jakou mám představu a velmi snadno jsme se domluvily. Vše proběhlo v úžasné atmosféře, přestože z mé strany panovala trochu nervozita.

Mirka si skvěle poradila s výběrem vhodného oblečení, s úpravou prostředí tak, aby na fotkách vypadalo co nejlépe, a odvážně fotila i z balkonu. Výsledné fotky poslala přesně tak, jak jsme se domluvily, a úžasné je, že jich poslala opravdu velké množství tak, abych měla na výběr. Děkuji za skvělou spolupráci, která předčila veškerá má očekávání!

Magdalena

Reference k masážím:

Miluji masáže a chodím na ně ráda a celkem často. Mirka ale nějakým zajímavým způsobem dokáže vystihnout to, co právě v tu chvíli nejvíc potřebuji, proto k ní chodím pravidelně.

Kamila, umělkyně, stálá klientka

Mirka mi dokáže vytvořit ostrov bezpečí, kam na mě nedosáhnou žádné starosti. Dokážu se s ní úplně uvolnit a častokrát i sladce usnout.

Zuzana, manažerka

Milá Mirko, děkuji že jsem tě mohla potkat, jsi pro mě velmi inspirativní krásně pilná osůbka. Miluju tanec a ty mi na něj dáváš jěště hlubší, citlivější pohled než jaký jsem kdy zažila. Děkuji.
Nikola

 

Kontakt

Mgr. Mirka Papajiková Bankovní spojení:
1795920023/0800

Facebook:
facebook.com/ROZVOJTANCEM
+420 607 282 559 info@mirkapapajikova.cz